Najpopularniejsze zabiegi gabinetów kosmetycznych!

Kobiety chętnie korzystają z zabiegów kosmetycznych. W każdym mieście znajduje się przynajmniej jeden gabinet kosmetyczny, w którym można wykonać zabiegi. Oczywiście każda z pań wybiera, do jakiego gabinetu chce się udać. Konkurencja gabinetów kosmetycznych rośnie. A wszystko przez rozwijającą się branżę. Na rynku pojawiają się nowe technologie, dzięki którym zabiegi kosmetyczne pozwalają na dużą ingerencję w nasz wygląd. W dzisiejszym artykule przedstawimy pięć najczęściej wykonywanych zabiegów kosmetycznych oraz opiszemy krótką ich specyfikę.

Stylizacja rzęs Inowrocław – to, co kobiety kochają najbardziej!

Ostatnio coraz więcej kobiet decyduje się na sztuczne rzęsy. Jest to przede wszystkim wygodne rozwiązanie. Rzęsy utrzymują się nawet do trzech tygodni. Dzięki temu codzienny makijaż odejdzie w niepamięć. Jest wiele metod przedłużania rzęs. Wszystko zależy od tego, jaki chcemy uzyskać efekt. Najpopularniejszą metodą jest metoda objętościowa lub metoda 1:1. zabieg przedłużania rzęs trwa około 2 godzin. Po wykonaniu zabiegu należy przez najlepiej 48 godzin nie moczyć rzęs.

doczepianie rzęs kobiecie

Peeling Inowrocław – dla każdego coś dobrego!

Peeling jest zabiegiem, z którego korzystają nie tylko kobiety, ale również i mężczyźni. Rodzai peelingów jest wiele. Do najpopularniejszych zaliczamy peeling odmładzający, oczyszczający, regenerujący oraz relaksacyjny. Peelingi dobierają kosmetyczki dopasowując rodzaj peelingu co naszej cery. W każdym salonie ceny peelingów są podobne, jednak mogą różnic się.

Makijaż permanentny – trwały makijaż na co dzień

Makijaż permanentny zawładnął naszym rynkiem i sercami kobiet. Makijaż ten wykonuje się najczęściej na brwiach, ustach i powiekach. Efekty utrzymują się nawet do 3 lat. Po okresie tym makijaż należy poprawić. Wykonanie makijażu podobne jest do wykonywania tatuażu. Pod skórę wstrzykiwany jest pigment z kolorem. Najczęściej wykonuje się makijaż permanentny brwi.

Manicure hybrydowy Inowrocław – najpopularniejszy zabieg!

Manicure hybrydowy można uznać za najpopularniejszy zabieg w salonach kosmetycznych. Zdobienie paznokci tą metoda jest trwałe. Efekty utrzymują się nawet do dwóch tygodni. Często musimy wykonać ponownie manicure ze względu na odrost paznokcia. W każdym gabinecie kosmetycznym wykonywany jest ten zabieg. Oprócz manicure często wykonuje się pedicure, czyli zdobienie paznokci u stóp.

wykonywanie manicure kobiecie

Masaż Inowrocław – regeneracja na najwyższym poziomie

wiele salonów kosmetycznych oferuje masaże. Jednak nie w każdym usługa ta jest oferowana. Również i masaży mamy wiele rodzai. Wyróżnić można masaż relaksacyjny, masaż gorącymi kamieniami, masaż czekoladą, masaż regenerujący i wiele innych.

Komentarze są wyłączone.