Szukasz dobrego pomysłu na biznes we Włocławku w 2016 roku? Usługi dźwigowe to gwarancja dużego zysku!

Rok 2016 ma przynieść bardzo dużą ilość inwestycji we Włocławku. Jak udało się nam ustalić, po rozmowach z burmistrzem Włocławka Markiem Wojtkowskim czekają nas spore zmiany w kwestii inwestycji na kolejne lata.

Jak zapewniają nam radni powiatowi zmiany w budżecie są już zaakceptowane i przegłosowane. Dotacje unijne zostały rozpisane i przyznane. Kwestią kolejną jest ogłoszenie konkursów dla przedsiębiorców z Włocławka i okolic na wykonanie prac budowlanych i remontowych budynków oraz dróg publicznych.

 

Jak zapewnia nasz Pan Grzegorz Powałowski dynamicznie rozwijający się przedsiębiorca, który w swojej ofercie ma głównie wynajem dźwigów i sprzętu budowlanego to olbrzymia szansa na rozwój dla jego firmy. GP Trans, bo tak nazywa się jego firma każdego roku dokupuje dźwig o jeszcze większym udźwigu i jeszcze większym zasięgu nawet do 60 metrów.

 

W roku 2015 jego firma była podwykonawca wielkich projektów, między innymi przy budowie największej galerii handlowej w Poznaniu, budowie mostu w Bydgoszczy, czy przy budowie nowej fabryki Volkswagena.

 

Mamy doświadczenie przy różnego rodzaju inwestycjach na całym świecie, a to powinno być gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Nasz każdy dźwig ma odpowiednie atesty i przeglądy. Jesteśmy rzetelni, terminowi i świadczmy usługi w atrakcyjnych cenach co daje mam nadzieje i optymistycznie spoglądamy na nowe przetargi ogłoszone na inwestycje we Włocławku.

Komentarze są wyłączone.